تاکید دستگاه قضایی بر تسریع روند اجرای پروژه‌های عمرانی

اخبار

تاکید دستگاه قضایی بر تسریع روند اجرای پروژه‌های عمرانی

رئیس کل دادگستری استان کرمان به تاکید دستگاه قضایی بر تسریع روند اجرای پروژه‌های عمرانی اشاره کرد و گفت: طولانی شدن روند اجرای پروژه‌های عمرانی و راه‌سازی در نگاه عموم مردم ناپسند و موجب بروز نارضایتی و گلایه‌مندی‌ها شده و این مورد به صلاح کشور نیست.

به گزارش میزان یدالله موحد، رئیس کل دادگستری کرمان در دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی استان کرمان بیان کرد: موضوع تورم مساله اساسی است که بر روند اجرای پروژه‌های عمرانی و راه‌سازی تاثیر گذاشته و موجب کندی روند اجرای طرح‌ها می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در چند سال اخیر پروژه‌های خوبی در حوزه راه کرمان اجرا و تکمیل شده است، اظهار کرد: لازم است که تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در استان کرمان در دستور کار جدی وزارت راه و شهرسازی قرار گیرد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان به قابلیت‌های کشاورزی در جنوب استان کرمان نیز اشاره و بیان کرد: ایحاد ترانزیت هوایی و ریلی برای توسعه زمینه صادرات محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان در پیشگیری از بین رفتن سرمایه‌های ارزشمند کشور در حوزه آب و زمین و نیز بهبود وضعیت معیشت مردم این منطقه تاثیرگذار خواهد بود.

موحد تصریح کرد: به دلیل نبود زیرساخت‌های مورد نیاز برای انتقال محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان به بازار مصرف و صادرات، سالانه بخش زیادی از این محصولات از بین رفته و به بازار‌های مصرف نمی‌رسد.

موحد با اشاره به هزینه‌های بالای اجرای پروژه‌های عمرانی به ویژه در حوزه راه یادآور شد: با ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز برای صادرات محصولات کشاورزی در جنوب استان کرمان، هزینه‌های اقتصادی آن به خوبی طی سه تا چهار سال جبران شده و از سوی دیگر وضعیت مردم منطقه نیز بهبود می‌یابد.

محصول پیشنهادی: گل مبخ ترافیکی

همین الان میتوانید جهت استعلام قیمت محصول پیشنهادی با شماره ۲-۴۴۴۱۵۴۳۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *