گرانی مصالح پروژه‌های عمرانی را آزار می‌دهد

اخبار

گرانی مصالح پروژه‌های عمرانی را آزار می‌دهد

مدیر مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور در واکنش به گرانی مصالح در کشور گفت: همین موضوع سبب شد که تسهیلات احداث مسکن را ۵۰ میلیون تومان افزایش دهیم.

حمیدرضا سهرابی در حاشیه افتتاح ۲ هزار واحد مسکن روستایی محرومان در استان زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  سلطانیه ، اظهار داشت: طی تفاهم‌نامه‌ای که بنیاد مسکن با سازمان برنامه و بودجه  منعقد کرد مقرر شد ۱۱۵ هزار واحد مسکن محرومان در کل کشور احداث شود که خوشبختانه روز گذشته ۶۷ هزارمین مسکن محرومان در کل کشور به بهره‌برداری رسید.

وی با ابراز خرسندی از افزایش تسهیلات مسکن محرومان از ۵۰ میلیون به ۱۰۰ میلیون تومان گفت: بازپرداخت اقساط به ۲۰ سال رسیده است که همه بانک‌های عامل موظف به اجرای این قانون هستند. همچنین اقساط این تسهیلات ماهانه در حدود ۷۰۰ هزار تومان است.

مدیر مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ادامه به گرانی مصالح در کشور اشاره کرد و گفت: گرانی مصالح به شدت بنیاد مسکن را در اجرای پروژه‌های عمرانی با مشکل مواجه کرده که البته افزایش ۵۰ میلیون تومانی تسهیلات به همین منظور اجرا شد.
۲۰۰۰ واحد مسکن محرومان در استان زنجان افتتاح شد + فیلم۱ میلیون و ۹۰۰ هزار واحد مسکن محرومان در کشور به بهره برداری رسیده است۲۷۰۰ واحد مسکن محرومان در استان همدان به بهره برداری رسیدمعاون بنیاد مسکن: بیش از نیمی از واحد‌های مسکونی روستایی کشور مقاوم سازی شده است

وی در پایان به طرح مقاوم‌سازی مسکن روستایی گریزی زد و افزود: این طرح از سال ۸۴ آغاز شده که تا به این لحظه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار واحد روستایی در سطح کشور مقاو‌م‌سازی شده و به عبارتی دیگر حدود ۵۰ درصد منازل روستایی مقاوم‌سازی شده است که پیش‌بینی می‌کنیم تا سال ۱۴۰۵ این درصد به ۷۰ درصد ارتقا پیدا کند.

محصول پیشنهادی: بشکه ایمنی

همین الان میتوانید جهت استعلام قیمت محصول پیشنهادی با شماره ۲-۴۴۴۱۵۴۳۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *