بشکه ایمنی

بشکه ایمنی

ویژگی های محصول:

– تهیه شده از مواد پلی اتیلن
– مقاوم در برابر ضربه و نوسانات جوی
– قابل نصب در ورودی و خروجی بزرگراه‌ها و مبادی خطرساز

 

قیمت محصول:

بدلیل نوسان شدید، قیمتها به روز میباشد. لطفا جهت استعلام به روز قیمت محصول با شماره ۲-۴۴۴۱۵۴۳۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

ایمیل: admin@dezhestan.com

تلگرام: dezhestan_0@

وب سایت: www.Dezhestan.com

 

توضیحاتی از محصول:

بشکه ایمنی یا بشکه ترافیکی را در خروجی بزرگراه‌ها و خیابان‌ها به جهت مشخص نمودن نمای مسیر، استفاده می کنند. این محصول در اندازه ها و سایز های مختلف و بر حسب مقدار ماده تزریق شده به آن تولید می گردد. این محصول، جهت ایمن سازی راه بند های عمرانی بسیار مناسب می باشد. بشکه ایمنی در گروه جداکننده‌ها قرار گرفته و یکی از محصولاتی است که برای جدا سازی و افزایش ایمنی محیط هایی مانند خیابان، بزرگراه، جاده، کارخانه و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین می توان از آنها به عنوان علائم هشداری و راهنمایی برای مشخص کردن اتمام جاده یا مسیرهای انحرافی هم استفاده کرد.
بشکه ترافیکی از جنس پلاستیک محکم و بادوام و با وضوح رنگ بالا ساخته‌ شده است. مواد تشکیل دهنده این بشکه‌ها پلی اتیلن می‌باشد. مهمترین ویژگی این محصول قابلیت پر کردن آن با آب و شن برای افزایش وزن است که آن را تبدیل به یک بلوک بسیار سنگین می‌کند. اندازه پر کردن بشکه ایمنی با خاک، آب، شن و ماسه به مکان مورد استفاده بستگی خواهد داشت. بعد از اتمام کار با آن هم به راحتی می‌توان آب داخل آن را تخلیه و به‌راحتی آن را جابجا کرد. طراحی بشکه های ترافیکی به این صورت باعث می شود تا بشکه ی ایمنی تحمل لازم را در مقابل ضربه های احتمالی داشته باشد و هنگام وارد شدن ضربه به آن، شدت ضربه کاهش داده شده و کمترین خسارت به مسافران و خودرو وارد شود.
بشکه ایمنی ترافیکی دارای شبرنگ هاشوری زرد و مشکی ضدآب می‌باشد. وجود علائم شب‌رنگ روی بشکه‌ها که نشان دهنده‌ی راهنمای مسیر است موجب رویت آن‌ها در تاریکی و شب می‌شود. نصب بشکه ترافیکی در جاده‌های برون شهری، خروجی‌ها و یا مکان‌هایی با پیچ‌های پرخطر باعث حفظ ایمنی رانندگان و کاهش تصادفات می‌شود. بشکه ترافیکی در برابر حرارت، رطوبت، نوسانات جوی و جریانات آب و هوایی مقاوم می‌باشد.

 

تصاویری از محصول:

بشکه ایمنی

بشکه ایمنی

بشکه ترافیکی

ترافیکی

پلاستیکی

محصول پیشنهادی: سرعت گیر پلاستیکی

صغحه تماس با ما

همین الان میتوانید جهت استعلام قیمت محصول با شماره ۲-۴۴۴۱۵۴۳۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

3 thoughts on “بشکه ایمنی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *