توزیع استانی ارزش افزوده مصداق بارز بی عدالتی در کشور است

اخبار

توزیع استانی ارزش افزوده مصداق بارز بی عدالتی در کشور است

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سیدحسن عاملی ظهر شنبه در دیدار با منتخبان دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی استان اردبیل اظهار کرد: اراده جمعی نمایندگان برای حل مشکلات تمام نقاط استان ضروری است.

وی با ارائه رهنمودهایی به نمایندگان جدید مردم خاطرنشان کرد: اولویت اول نمایندگان محترم باید ارائه راهکارهای علمی و کارشناسی شده برای حل مشکلات اصلی کشور باشد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: مصرا از منتخبین مردم در مجلس دوازدهم می‌خواهم تمرکز دقیقی برای ارائه راه حل در راستای حل بن بست های احتمالی آینده در سطح کلان کشور داشته باشند و در انتخاب وزراء دقت کامل به خرج بدهند.

عاملی با تاکید بر اینکه نمایندگان از هرگونه دخالت در استخدام های سفارشی و همچنین دخالت در موضوع عزل و نصب ها اجتناب کنند، گفت: رعایت شایسته سالاری باید سرلوحه اقدامات این نمایندگان در مجلس باشد.

وی تصریح کرد: نمایندگان باید از هرگونه اقدامی که سبب تفرقه و انشقاق بین مناطق استان می شود خودداری کرده و از هرگونه سخنان شاذ پرهیز کرده و منافع ملی را در طرح مشکلات رعایت کنند.

امام جمعه اردبیل با تاکید بر اینکه توصیه اکید می کنم که نمایندگان حتماً مشاورین زبده اقتصادی داشته باشند، اضافه کرد: ضروری است برای ارائه راهکارهای علمی و عملی برای حل مشکلات کشور نمایندگان اردبیل در مجلس از مشاوران زبده اقتصادی استفاده شود.

عاملی با اشاره به ضرورت توجه نمایندگان بر مسائل فرهنگی بر همت جمعی برای پیگیری مقدمات ساخت فیلم «شاه اسماعیل صفوی» تاکید کرد.

وی گفت: برای اینکه ارزش افزوده در کشور به صورت ملی تقسیم شود و نه استانی، اهتمام کامل داشته باشید چرا که توزیع ارزش افزوده به صورت استانی مصداق بارز بی عدالتی در کشور است.

نماینده ولی فقیه در استان با اعلام اینکه برای مراجعه به مسئولان رده اول کشور به همراه نمایندگان به منظور حل مشکلات مناطق مختلف استان اردبیل آمادگی کامل داریم، اظهار کرد: بنده تمام توان و ظرفیت خود را به همراه شما برای حل مشکلات مناطق مختلف استان به کار خواهم گرفت.

 

محصول پیشنهادی: استوانه ایمنی

همین الان میتوانید جهت استعلام قیمت محصول پیشنهادی با شماره ۲-۴۴۴۱۵۴۳۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *